Проведення банкетів у Затоці

Що може бути краще, ніж провести святковий день в затишному місці на березі Чорного моря! База відпочинку «Наталі» організовує для вас і ваших гостей радісне торжество, яке назавжди залишиться в пам'яті.

Сьогодні все більше людей вважають за краще проводити святкові події не в пафосних ресторанах, а в тихому і затишному місці. А що може бути краще, ніж приїхати в Затоку і насолоджуватися святкуванням важливої ​​події в колі близьких і рідних людей, повністю позбавивши себе від турбот по готуванню і подальшої розваги гостей.

Бенкетний зал БВ «Наталі»

У нас ви можете провести будь-яке свято:

  • День народження та ювілеї;
  • весілля;
  • Дитячі свята і хрестини;
  • Корпоративні заходи;
  • Ділові зустрічі і багато іншого.

Кухарі нашого ресторану приготують найвишуканіші страви одеської, української та європейської кухні. Ваші гості зможуть оцінити гостинність персоналу, затишну обстановку і дбайливе обслуговування.

Просторий зал ресторану може з комфортом розмістити 60-70 осіб, кухарі вражати розкішними пригощаннями, а офіціанти не залишать без уваги жодного гостя.

Ресторан бази відпочинку - це ідеальне місце, щоб успішно провести ділові обіди. Ви зможете усамітнитися з діловими партнерами і в неформальній обстановці обговорити деталі питання і закріпити за собою гарне враження. І цьому сприятиме вишукане меню ресторану і напої з бару.

У нас є все для вашого комфортного перебування! Ви можете забронювати потрібну кількість номерів, щоб і ви і ваші гості змогли відпочити, виспатися і зустріти новий день в одному з найрозкішніших курортів України.

Банкетний зал БВ «Наталі» створений для проведення яскравих свят