Сімейний відпочинок на Чорному морі

Спільний сімейний відпочинок на Чорному морі - чи можна придумати захід, що зміцнює відносини сильніше? У Наддинамічному світі у батьків, на жаль, не завжди знаходиться достатньо часу, щоб побути з дітьми. Але брак щоденної уваги може компенсувати захоплююча сімейна подорож, яка передбачає відпочинок з дитиною!

Сама підготовка до відпочинку з дітьми - це вже дуже веселе і цікаве заняття. І дорослі, і малята зайняті спільним обговоренням. Обговорюються термін поїздки, вибирається маршрут і турбаза, упаковуються валізи - це дуже приємні клопоти. А потім - довгоочікувану подорож! Ласкаве і тихе перешіптування хвиль, яскраве сонечко, золотий пісок і цікаві екскурсії. І батьки завжди поруч, такі веселі і щасливі - а що ще потрібно дитині, що проводить відпочинок на турбазі? А скільки потім приємних спогадів! Проглядання фотографій відпочинку з дитиною на Чорному морі, відеозаписів, обговорення з друзями - на цілий рік вистачить вражень, до наступної сімейної поїздки!

Відпочинок з дітьми: всією родиною - в Затоку!

Коли постає питання, куди ж поїхати відпочивати з дітьми, багато хто вибирає Чорноморське узбережжя. І це - правильний вибір. Тому що канікули на «самому синьому в світі» - Чорному морі - це чудовий відпочинок з дітьми і відмінний настрій для кожного члена сім'ї. Затишні кафе і ресторани, веселі водні атракціони, різноманітні екскурсії - розваги на будь-який смак! Ну, а саме гостинне місце для відпочинку на узбережжі - це, звичайно ж, мальовничий курорт Затока (60 км від Одеси).

У Затоці є все, щоб зробити сімейний відпочинок захоплюючим і незабутнім. Катання на катерах, катамаранах, банані або чудова рибалка. При бажанні можна відправитися на екскурсії в Одесу, Вилкове, що заслужило славу другий Венеції, в древній град-фортеця Білгород-Дністровський. Дорослих гостей чекає насичена вечірня програма: ресторани і бари, де можна спробувати місцеве вино, нічні клуби із запальною музикою. Ну і, звичайно ж, дивно м'який клімат, завдяки якому навіть полуденну спеку не відчувається зовсім!

Захоплюючий відпочинок з дитиною: база відпочинку «Наталі» чекає гостей

Затишна база відпочинку «Наталі» - це чудове місце для сімейного відпочинку на Чорному морі. Близьке розташування від моря, комфортні номери, уважне обслуговування, смачна їжа - ми зробимо все, щоб відпочинок став дійсно приємним. Із задоволенням допоможемо організувати дитяче дозвілля і розповімо про найцікавіші екскурсіях і розвагах.

Ласкаво просимо до гостинної Затоку - прекрасне місце для відпочинку з дітьми!

Наші переваги

Три басейни

Три басейни, у тому числі дитячий з підігрівом та джакузі

Низькі ціни

Ціни на відпочинок у Затоці радують своєю доступністю!

Відпочинок в еко-зоні

Тут немає промислових об'єктів, та й сам курорт віддалений від міста на стільки, що пояснює чисту воду у морі.

Номери