Елітний відпочинок біля моря

Елітний відпочинок біля моря

Ви мрієте про відпочинок на Чорному морі? Чудова мрія! А що вам для цього потрібно? Крім грошей, звичайно? Ах, ви людина невибаглива, і вам все одно, аби відпочинок був пляжним ?! Вам все одно, де переночувати - адже ви не спати їдите, а відпочивати? З цієї ж причини вам все одно, де харчуватися. І то так! Чи не їсти ж ви зібралися на курорті (Затока ж не ресторан), а відпочити. Само собою, вам все одно, з ким жити по сусідству, і на якому пляжі засмагати. Та й взагалі, яка різниця - жити в наметі або на елітній базі відпочинку? Тоді ми змушені вас розчарувати. Ви не збираєтеся відпочивати. Ви збираєтеся переконати себе, що ви відпочивали. Вибачте, але це так.

Курорт Затока: елітні бази відпочинку

Кожен представник середнього класу, відпочиває на курортах, як правило, один раз на рік. Людина виїжджає на пляжний відпочинок сам або з сім'єю, але і в тому і в іншому випадку вибирає для себе курорт (Затока це, чи інша, не менш престижна, місцевість) найбільш підходящий для його бюджету. І, зрозуміло, намагається якомога більше заощадити під час поїздки. А ось цього робити не варто. Економія на відпочинку - це те ж саме, що економія на лікуванні або на харчуванні.

Ми не говоримо вже про комфортність проживання. Який сенс годувати комарів у фанерному будиночку? Хіба це - пляжний відпочинок? Відпочинок - це коли відпочиваєш, і думаєш про те, як тобі добре. І ні про що більше. Навіть про ті гроші, які заплачені за відпочинок, в такі моменти не думається.

Елітні бази відпочинку на чорноморському узбережжі надають найширші можливості для того, щоб відпочиваючі вдосталь насолодилися кожним днем ​​свого недовгого відпустки. Розташовані вони в двадцяти-тридцяти кроках від моря, мають власні пляжі, басейни, стоянки для авто, зони відпочинку, власні бари, ресторани і місця для розваг. Все це цілодобово охороняється, як і самі житлові корпуси.

Відпочинок на Чорному морі: Затока

У шістдесяти кілометрах від Одеси знаходиться красень курорт Затока. Розташування Затоки унікально - Кароліно-Бугазькій коса, що закриває собою від Чорного моря Дністровський лиман. Завдяки вдалому місцю розташування, клімат в Затоці дуже сприятливий для відпочинку. Легкі морські бризи відганяють річну задушливу спеку. Чудовий пляжний відпочинок гарантований - купатися в морі можна з травня до жовтня. Температура води в літні місяці тримається близько двадцяти градусів.

Серед них знаходиться і елітна база відпочинку «Наталі». Не будемо говорити, що це найкраща з баз на світлі - всі хто тут гостював це знають прекрасно. Знаємо про це і ми, і запрошуємо вас відпочити на турбазі «Наталі» для того, щоб це стало відомо і вам.

Чорноморське узбережжя: відпочинок в Затоці

Чорноморське узбережжя, відпочинок на якому стає мрією багатьох і багатьох туристів, в силу географічних особливостей позбавлених споглядання морської гладі цілий рік, багато курортами. Втім, серед неймовірного безлічі курортних перлин не відзначити Затоку було б несправедливим упущенням.

Для активних відпочиваючих тут розкриті двері численних розважальних закладів. Затока славиться своїми пляжними дискотеками. Кожен клуб намагається підготувати свою унікальну програму і свій власний відпочинок на морі.

Ознайомлення з місцевими пам'ятками - програма більш ніж обов'язкова. Так, побувавши в поселенні Шабо і фортеці Аккерман, можна скуштувати найкращі українські вина. Варто відвідати залізничний міст і подивитися, як він піднімається для того, щоб пропустити черговий морський лайнер. Це дійсно захоплююче видовище.

Відпочинок на морі: ціна комфорту

П'ятикілометровий пляж з найчистішим піском дав можливість будувати турбази недалеко від моря. Як правило, всі ці бази самої різної категорії. Всі вони відповідають нормам свого класу, і всі раді своїм гостям. Однак мова піде про найвизначнішою турбазі - «Наталі».

Чорноморське узбережжя - відпочинок, під час якого необхідно, крім усього іншого, забути про побутові проблеми, про міський метушливого життя. Чи варто їхати на дорогий курорт, щоб на тому ж пляжі довго шукати простір для того, щоб кинути на нього рушник? Чи варто для того, щоб поплавати кілька хвилин, протискуватися крізь щільні ряди відпочиваючих, просто стоять у воді біля берега?

Нарешті, саме тут варто забути про проблеми харчування. Чи варто їхати на фешенебельну турбазу, щоб вишукувати собі місце в переповнених забігайлівках, гордо іменують себе «кафе», або купувати пиріжки на пляжі? І взагалі - який же відпочинок на морі (і ціна тут - вже ні до чого) без гурманських вишукувань місцевої кухні? А ви їли смажених Бичков? Ні? А форшмак, биточки з хамси або фаршировану рибку по-одеськи? Теж немає? Ласкаво просимо! Чорноморське узбережжя - відпочинок, який надасть вам масу можливостей випробувати ці та багато інших страви. Обов'язково відвідайте місцевий ринок з його соковитими солодкими фруктами, яких в сезон безліч.

Турбаза «Наталі» настільки ж яскраво виділяється на загальному тлі, як яскраво виділяється полум'я багаття вночі. І справа тут навіть не в тому, що база відпочинку пропонує розкішний відпочинок на морі, ціна якого не покриває неперевершеного рівня пропонованого комфорту. Турбаза «Наталі» занурює кожного відпочиваючого в атмосферу, по теплоті, дбайливості і затишку якої рівних в Затоці немає.

На всі ваші питання ми будемо раді відповісти вам по телефону: +38 (093) 033-34-33.

З повагою, адміністрація бази елітного відпочинку «Наталі»

WHAT'S NEW

Акции