Номери

Номерний фонд бази відпочинку “Наталі”

Готельний фонд бази відпочинку “Наталі” складається з трьох корпусів, і включає номери 7 основних категорій, серед яких:

  • класичні, розраховані на проживання 2-3 гостей;
  • сімейні на 4 спальних місця (звичайні й підвищеної комфортності);
  • категорія “Люкс”.

Основною відмінністю апартаментів категорії “Люкс” є площа та інтер'єр. Крім того, житла підвищеної комфортності комплектують дорогими меблями й технікою, постільними наборами високої якості, додатковими рушниками. Незалежно від категорії, в кожному номері є власний санвузол з душовою кабіною.

Апартаменти “Люкс”

База відпочинку “Наталі” має в розпорядженні 8 номерів, серед яких:

У будь-якому з цих номерів можуть з комфортом розташуватися 4 людини.

Для зручності відпочивальників передбачена наявність Wi-Fi й кондиціонера. Панорамні вікна в усіх кімнатах дозволяють цілодобово милуватися видами чорноморського узбережжя.

Сімейні номери підвищеної комфортності

БВ “Наталі” має в розпорядженні комфортабельні кімнати площею 35 м2. Серед них двокімнатні номери:

  • категорії “Comfort Family”;
  • сімейні апартаменти “Royal Family”.

Сімейні апартаменти можуть вмістити 4 постояльців, а номери “Royal Family” розраховані на 2-3 особи. З вікон ”Comfort Family” відкривається вид на мальовниче озеро. Сімейні апартаменти “Royal Family” додатково укомплектовані м'яким диваном.

Стандартні номери “Classic” і “ROYAL”

Стандартні номери категорії “Classic” мають площу 20 м2 і розташовуються в корпусах “Classic B” (1-3 поверх) і “Classic A” (2-4 поверх). За бажанням клієнта при замовленні можна обговорити вид з вікна.

Загальний житловий фонд БВ “Наталі” включає понад 50 номерів, серед яких:

  • однокімнатні номери “Classic” (на 2-3 людини);
  • кімнати категорії “Classic Family”.

Площа приміщень “Classic Family” дорівнює 23 м2, в них може одночасно мешкати 4 людини.

Також на території бази відпочинку є 20 однокімнатних номерів категорії “Royal”, розраховані для комфортного проживання 2-3 відпочивальників. Усі кімнати розташовані на 1 і 2 поверхах корпусу “Royal”, площа кожної складає 17 м2. Додаткове спальне місце – зручне крісло-ліжко.

Орендувати стандартний номер або апартаменти класу “Люкс” на базі відпочинку “Наталі” у Затоці можна онлайн. Для цього в спеціальній формі на сайті вкажіть свої особисті дані, а також оберіть:

  • тип і категорію номера;
  • дату заїзду;
  • кількість гостей.

Свої побажання (додаткове дитяче ліжко або проживання з твариною) кожен клієнт може написати у формі для повідомлень.

Отримати консультацію від адміністратора можна в телефонному режимі. Дзвінки за вказаними на сайті номерами отримуються цілодобово. Залишити заявку на проживання можна за допомогою електронної пошти. Після прочитання листа адміністратор зв'яжеться для уточнення броні за вказаним номером.

Власний басейн, їдальня, ресторан, зона барбекю й особистий пляж з безкоштовними лежаками зроблять відпочинок незабутнім. Протягом всього часу проживання на базі відпочинку в “Наталі” у Затоці діти можуть брати участь у веселих конкурсах від аніматорів і грати на дитячому майданчику. Усі постояльці можуть розраховувати на трансфер і медичну допомогу, а також скористатися послугами екскурсоводів.

З повним переліком номерного фонду та умовами проживання в готелі можна ознайомитися на сайті. Барвисті фото в картках і у вкладці “Галерея” і детальний опис інтер'єру і прилеглої до корпусів території дозволять зробити правильний вибір, не покидаючи зони комфорту.