Екскурсії

Відпочинок в Затоці - це не тільки море і пляж. Це унікальна можливість відвідати місця регіону з багатою історією. Ми пропонуємо більше 15-ти екскурсії з Затоки по Одеській області: культурні, історичні, паломницькі та святі місця. Для будь-якого віку і на будь-який бюджет. Кожна екскурсія - це можливість відчути справжній колорит регіону і наша рецепція завжди порекомендує і замовить цікаві для Вас екскурсії.

Святі місця Кулевча, Одеські катакомби, Центр культури вина Шабо, Аквапарк, Білгород-Дністровська фортеця - все те, про що ви так давно чули, ви можете побачити на власні очі!

Відпочинок на морі буде не повним, якщо не урізноманітнити його екскурсіями. Тим більше що Одеський край багатий на пам'ятки. Зазвичай, гості, які до нас приїжджають, обов'язково виділяють час, щоб ближче познайомитися з нашим неймовірним краєм. Адже тільки грамотно організовані екскурсії можуть показати колорит одеського краю, його традиції, історію.

Екскурсії з Затоки

Доручіть організацію екскурсій нам - і отримаєте можливість провести день за насиченою, цікавою і неймовірно цікавою культурною програмою!

  • Ми підготували для вас більше 15-ти екскурсій, включаючи відому Акерманську фортецю, місто на воді Вилкове, французький виноробний комплекс Шабо, собори, старообрядницькі храми і багато іншого.
  • Ви зможете вибрати екскурсії, орієнтуючись на особисті побажання, вік, інтереси, тривалість, вартість і іншим параметрам.
  • Вам нічого не потрібно буде шукати і організовувати самостійно. Ми це зробимо для вас і за вас: детально розповімо про програму, порадимо місця, якщо ви їдите вперше і зробимо все, щоб ви полюбили наш край, так як і ми.

Затока - це дивно місце і ви правильно зробили, що вибрали саме його для того, щоб провести літню відпустку. Цілюще морське повітря, чистий пляж, Чорне море, комфортабельні номери - тут все налаштовує до затишку і справжньому релаксу. А щоб ваш відпочинок був по-справжньому повним, обов'язково відвідайте екскурсії з Затоки!

Екскурсії - це відмінний спосіб краще пізнати одеський регіон і полюбити його всім серцем! Ми будемо раді зробити все, щоб ваше перебування у нас було цікавим, комфортним і незабутнім!

Зателефонуйте нам прямо зараз по телефону 38 (093) 033-34-33 і наші адміністратори розкажуть докладно про екскурсії і до вашого приїзду підготують план поїздок.