Наталія
Другий рік повертаємося до "Наталі" і це про щось говорить. Все як і раніше просто чудово. А також є зміни на краще (на пляжі з'явилися парасольки, меблі у ресторані оновили). Персонал ввічливий, адміністрація відгукується будь-які прохання. Сім'ям із дітьми дуже рекомендую. Тільки найкращі враження від готелю, що полюбився нам)
Олександр
Їду вже в третій раз до нашого улюбленого готелю "Наталі", а це вже комплімент! Все влаштовує, їжа, проживання та обслуговування", розташування вогонь, послуги, все на висоті!
Інна
Відпочивали цього року вдруге та дуже задоволені. Найкращий варіант для відпочинку з дітьми. Тут для них басейни, один із гірками, крутий дитячий майданчик із батутами, гойдалками та лабіринтом. Це все входить у вартість. Ми цього разу бронювали у корпусі А. Номер дуже комфортний. Сніданок шведський стіл входив у вартість, а обіди та вечері ми замовляли за необхідності. З морем нам пощастило, було чисте, тільки останні 2 дні пригнало водорості. Але вони біля берега тільки, а ми всі добре плаваючі. На косі завжди чисто. Пляж з шезлонгами та парасольки, теж входило у вартість. Рекомендую для сімейного відпочинку!
Мария
Очень любим эту базу. Отдыхаем там каждое лето уже более 5 лет. Отличные условия и очень отзывчивый персонал. Если вам нужен комфортный отдых с детьми, это место вам точно подойдёт)

Оставить отзыв